Laureaci wyróżnienia FOSIT 2014

GTS Poland


GTS to jeden z największych w Polsce alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych, o ugruntowanej pozycji, notowany w prestiżowych rankingach rynkowych.
Firma świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla firm oraz instytucji. Ponad 7 tysięcy klientów biznesowych GTS – w tym duże polskie oraz zagraniczne korporacje, placówki administracji publicznej oraz małe i średnie firmy ze wszystkich niemal branż – może bezpiecznie i efektywnie prowadzić swoją codzienną działalność i realizować biznesowe cele.GTS świadczy usługi na terenie całego kraju. Firma jest częścią działającego w Europie Centralnej operatora telekomunikacyjnego GTS Central Europe.

www.gts.plKlub Polskiej Rady Biznesu / TWE Services

Klub powstał w 1997 r. z inicjatywy Polskiej Rady Biznesu – organizacji skupiającej elitę polskich przedsiębiorców – działającej na rzecz rozwoju polskiej gospodarki i konsolidacji środowiska biznesowego. Od 2000 r. siedzibą Klubu jest Pałac Sobańskich mieszczący się przy Alejach Ujazdowskich – jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy – zakupiony i odrestaurowany przez firmę Wejchert Investments, do której należy też prowadząca Klub firma TWE.
Symbolem Klubu Polskiej Rady Biznesu jest rzeźba Dawida, stojąca od 1897 roku w ogrodzie przed frontem Pałacu Sobańskich. Stanowi ona doskonałą kopię posągu wykonanego w 1430 roku przez Donatella – jednego z najwybitniejszych rzeźbiarzy włoskiego renesansu. Napis wykuty na cokole rzeźby „Vincit vim animus” wyjaśnia, że jest ona symbolem zwycięstwa, odwagi i pomysłowości.

www.kprb.pl


EMC

Amerykańska korporacja produkująca komputerowe systemy zarządzania i przechowywania danych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Hopkinton w amerykańskim stanie Massachusetts. EMC dostarcza głównie systemy do przechowywania danych cyfrowych. Jest dostawcą rozwiązań Enterprise Storage, czyli komputerowych systemów współdzielenia, zarządzania i ochrony danych, opartych o inteligentne macierze dyskowe EMC Symmetrix, Clariion, urządzenia sieciowe Connectrix, Celerra, Centera. Rozwiązania EMC to produkty z zakresu SAN, NAS oraz CAS tworzące zintegrowaną infrastrukturę sieciową, umożliwiające zarządzanie przechowywaną informacją, konsolidację macierzy i serwerów.

www.emc.com